Kategoria: Dom

spłuczka Geberit

Jak samodzielnie naprawić spłuczkę Geberit?

Problem związany z cieknącą spłuczką jest dość częsty. Sama spłuczka jest urządzeniem, z którego korzysta się od kilku do kilkunastu razy dziennie, w zależności od ilości domowników. Po jakimś czasie eksploatacji może dojść do usterki. Wpływ ma na to nie tylko częstotliwość użytkowania, ale także chociażby twarda woda, która zazwyczaj doprowadza do uszkodzeń wewnątrz mechanizmów… Kontynuuj czytanie „Jak samodzielnie naprawić spłuczkę Geberit?”

montaż kabiny prysznicowej

Montaż kabiny z głębokim brodzikiem krok po kroku!

Urządzając łazienkę, stajemy przed odwiecznym dylematem, związanym z wyborem kabiny bądź wanny. Decyzja nie jest łatwa i zazwyczaj związana jest ściśle z miejscem, jakie mamy w łazience. Prawda jest jednak taka, że coraz więcej osób decyduje się na zakup kabiny prysznicowej, nie tylko ze względu na to, że mają do dyspozycji niewielką łazienkę, ale też… Kontynuuj czytanie „Montaż kabiny z głębokim brodzikiem krok po kroku!”

Narożnik w pokoju wypoczynkowym

Co stanowi centralny punkt wyposażenia każdego pokoju wypoczynkowego? Zdecydowanie tym elementem jest kanapa! Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie kanapy biją aktualnie wszelkie rekordy popularności? To narożniki, które zachwycają swoimi kształtami, elastycznością dopasowywania się do naszych potrzeb oraz użytecznością, która doceniana jest przez ich posiadaczy na całym świecie. Narożniki to meble, które gwarantują wiele wygody zarówno… Kontynuuj czytanie „Narożnik w pokoju wypoczynkowym”